PWiK w Obornikach Sp. z o.o. wynajmie powierzchnie pod usługi

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o. o. przystępuje do realizacji budowy budynków, które będzie można wynająć pod handel lub usługi. Spółka dysponuje idealnie położonym gruntem znajdującym się na terenie byłego PKS w bliskim sąsiedztwie marketów spożywczych.

Na działce już wyposażonej we wszystkie media spółka kończy projektować budynek usługowy modułowy, który może się składać z jednej dużej powierzchni lub zostać podzielony na 3 lub 6 mniejszych lokali. Całość powierzchni do wynajęcia to 220 metrów kwadratowych.

W tej chwili na etapie projektowania szukamy przyszłych najemców, bowiem na etapie budowy możemy dostosować budynek idealnie pod przyszłego klienta. Do każdego z lokali przewidujemy 2 miejsca parkingowe, co ważne po za strefą, czyli idealnie pod klientów – mówi prezes Krzysztof Nowacki. Wysokość lokali użytkowych to 4 metry, a jak zostaną podzielone to oczywiście kwestia poszukania odpowiednich inwestorów.

Spółka w tym temacie nie działa sama, ale wspomaga się Biurem Nieruchomości Kaczmarek. Szczegółowa oferta podziału lokali, lub dostosowania całej powierzchni dla jednego klienta, będzie omawiana już bezpośrednio z inwestorami.