Wymiana wodomerzy

Szanowni klienci,

informujemy, że pomimo pandemii koronawirusa, Przedsiębiorstwo jest zobowiązane do wymiany wodomierzy, których okres legalizacji dobiega końca.

 

W związku z powyższym stopniowo będziemy wymieniać wodomierze główne w Państwa domach. Wymiana dokonywana jest na koszt Przedsiębiorstwa.

Wodomierze służące do pomiaru ilości wody bezpowrotnie zużytej, tzw. podliczniki ogrodowe, wymieniane są  przez klienta na własny koszt, po otrzymaniu informacji o upływającym terminie legalizacji.

 

Państwa obowiązkiem jest umożliwienie wymiany wodomierza głównego. Rozumiemy jednak, że w obecnej sytuacji,  w niektórych miejscach może być tymczasowo niemożliwa. W takich, indywidualnych przypadkach, ustalony zostanie dogodny, bezpieczny termin.

 

Aktualnie wymian wodomierzy dokonują:

  • Pan Marek Tomaszewski Pracownik PWiK w Obornikach Sp. z o.o., w godzinach popołudniowych, tel. kontaktowy 791-224-212, w następujących miejscowościach:

Chrustowo, Nieczajna, Lulin, Uścikowo, Uścikowo Folwark

  • Pan Krzysztof Staniecki Zakład Instalacyjny Instal Dor Krzysztof Staniecki, tel. kontaktowy 601-552-527, w następujących miejscowościach:

Bąblin, Bąbliniec, Bąblinek, Kiszewo, Kieszewko, Nowołoskoniec, Kowanówko, Stobnica, Dąbrówka Leśna, Rożnowo, Marszewiec.

 

W przypadku wątpliwości, tożsamość osób wymieniających wodomierze można potwierdzić pod numerem telefonu 61-29-61-502.

 

Dziękujemy za zrozumienie.